top of page
Students Writing on Board
Teacher Helping Student
Education Books Bookshelves
Empty Classroom
Classroom Lecture
Study Group
In the Classroom
Classmates in the Library
Boys at School
Girls Studying

Fundacja Adama Kłoszewskiego w ramach realizacji celu statutowego Fundacji, którym zgodnie z §3 Statutu Fundacji Adama Kłoszewskiego zmienionego Uchwałą Fundatora z dnia 20 grudnia 2021 r. o zmianie Statutu Fundacji Adama Kłoszewskiego, jest m. in. działalność oświatowa, bezpłatnie pomaga w nawiązaniu kontaktu przez Osoby poszukujące korepetytorów z Osobami zawodowo świadczącymi takie usługi odpłatnie.

 

Dobrze wiemy, że każdy człowiek przyswaja wiedzę w inny sposób. Znalezienie metody uczenia się dostosowanej do Twoich potrzeb jest najlepszym sposobem na poprawę wyników i ogólnych osiągnięć szkolnych. Kiedy nauka staje się zabawą, wzrasta motywacja, a dobre wyniki to tylko kwestia czasu. To właśnie takie nastawienie powoduje sukcesy edukacyjne.

 

Twój sukces motywuje Nas. Pomagamy uczniom przygotować się do egzaminów szkolnych, oraz dostać się na najlepsze uczelnie. Aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc Ci w realizacji Twoich akademickich marzeń.

Korepetycje dla uczniów

Nauczyciel szkoły podstawowej

Język angielski

Eniye_edited.jpg

Eniye George - tel. nr: +48 729328932 e-mail: eniye_2007@hotmail.com

Proaktywna i troskliwa korepetytorka z dziewięcioletnim doświadczeniem w nauczaniu. Posiada wysokie umiejętności komunikacyjne i obserwacyjne. Jej pasją jest pomaganie uczniom w osiąganiu celów szkolnych. Pomaga uczniom odrabiać zadania domowe, identyfikuje opóźnienia w umiejętnościach, koryguje słabe punkty. Wspiera uczniów pomocnymi nawykami uczenia się i strategiami egzaminacyjnymi. Prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe, w tym poprzez platformy umożliwiające prowadzenie zajęć on-line.

  • język angielski – ojczysty/biegły

  • język polski - średniozaawansowany

  • umiejętność posługiwania się pakietem Microsoft Office – biegła

  • cechy osobowości: uprzejma, spokojna, produktywna, kreatywna i pomocna

  • umiejętności zawodowe: efektywna komunikacja, zdolność adaptacji, zdolności organizacyjne i rozwiązywania problemów, myślenie analityczne i krytyczne

Tariro Mamvura - tel. nr: +48512598510 e-mail: mamvuratariro4@gmail.com

Studentka drugiego roku medycyny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jej ojczystym językiem jest język angielski. Jest skrupulatna i zorientowana na szczegóły. Posiada doskonałe umiejętności obserwacyjne, organizacyjne i komunikacyjne. Podczas studiów w Riverton Academy Masvingo I High School uzyskała następujące dyplomy: IELTS Certification, IGCSE Advanced Level Certification, IGCSE Ordinary Level Certification. Jest również laureatką konkursu Best in English. W 2023 roku uzyskała certyfikat TEFL Level 5 Diploma nadany przez The TEFL Academy.

  • język angielski - ojczysty/biegły: poziom C2 Proficient, TEFL Level 5

  • język polski - podstawowy: A2

  • umiejętność posługiwania się pakietem Microsoft Office – biegła

  • cechy osobowości: uprzejma, spokojna, produktywna, kreatywna i pomocna

  • umiejętności zawodowe: doskonałe zdolności komunikacji interpersonalnej, zmotywowana na sukces, zdolność adaptacji, umiejętność rozwiązywania wielu zadań jednocześnie, myślenie analityczne i krytyczne, zdolności organizacyjne

bottom of page